Apartmány v Bouillonu

Potřebujete ubytování v Bouillonu ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Bouillonu. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Bouillonu má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Au-Dessus De La Ville 

Foto: Au-Dessus De La Ville
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Au-Dessus De La Ville, a property with barbecue facilities and a garden, is located in Bouillon, 1.3 km from Château fort de Bouillon. Guests staying at this apartment have access to a terrace.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby40 - 94 EUR za noc

2. Apartment Yameta Up 

Foto: Apartment Yameta Up
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment Yameta Up, a property with barbecue facilities, is situated in Bouillon, 1.6 km from Château fort de Bouillon. This apartment provides accommodation with free WiFi.


3. Apartment Yameta Down 

Foto: Apartment Yameta Down
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Situated in Bouillon, just 1.6 km from Château fort de Bouillon, Apartment Yameta Down offers accommodation with free WiFi. This apartment provides barbecue facilities, a garden, as well as a terrace.


4. Apartment Yameta Small 

Foto: Apartment Yameta Small
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Set in Bouillon, just 1.6 km from Château fort de Bouillon, Apartment Yameta Small provides accommodation with free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV and 2 bedrooms.


5. Villa Nelly B. 

Foto: Villa Nelly B.
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
79 %

Located in the district of Ramonette 1 km from the medieval city of Bouillon, A l'Oree Du Bois benefits from green surroundings, spacious accommodation and free public parking facilities.

Pokoje

Apartmán (2 dospělí + 1 dítě)
osoby70 - 79 EUR za noc
Apartmán (2 dospělí)
osoby70 - 78 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán (4 dospělí)
osoby85 - 93 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: